Německý špic black and tan

Novinky

Vítejte na stránkách věnovaných německým špicům black and tan !
TYTO STRÁNKY JSOU SOUKROMOU AKTIVITOU WEBMASTERA.
NEMAJÍ NIC SPOJENÉHO S ČINNOSTÍ KCHŠ
Od 8.11.2009 hledejte všechny nové informace o black and tanehc na internetových stránkách www.btspitz.mysteria.cz .
Stránky www.btspitz.mysteria.cz jsou již odvirovány.
HURÁ !  NOVÉ STRÁNKY  O NĚMECKÝCH ŠPICECH BLACK AND TAN JSOU JIŽ V PROVOZU ! NALEZNETE JE NA INTERNETOVÉ ADRESE : WWW.BTSPITZ.MYSTERIA.CZ . VŠECHNY NOVINKY JIŽ HLEDEJTE TAM.
-DĚKUJEME ZA ZACHOVÁNÍ VAŠÍ PŘÍZNĚ- 
Velmi mě těší hojný zájem o německé špice black and tan, který čtu ze statistky příchozích ! Bohužel se nám stránky sesypaly, ale hodná paní Veronika Knill Fejglová (www.psi.mysteria.cz) již pracuje na nových. Včas sem dáme odkaz. Těšit se můžete na trpasličí Baronessu Zlatý prach, středního Quida z Hradu Pajreku a další !
-14.3. jsem měla tu čest navštívit ch.s. Bohemia Kim-wen. Ve fenách je přidána nová fenka Ajka Bohemia Kim-wen
- Po dlouhé době větší aktualizace. Přidána fotka fenečky Dominiky Zlatý prach a slibované fotky Charlese Lodana Stříbrný stín. Přidán krásný pejsek Chef Sandiré a neméně krásnější David z Hradu Pajreku !
Přidán nový trpasličí pes Chitto z tichého háje !
- Úprava inzerce. V dohledné době přidáme slibované fotky Charlese Lodana Stříbrný stín a nové fotky Dominiky Zlatý prach.
Aktualizace v rubrice Feny
Dnes proběhla opět menší aktualizace. Děkuji paní Janě Tenkrátové, která nám obětavě poskytla všechny informace. Je mi velice líto, že do věčných lovišť odešel i Ersi Jakaten, kterého přejelo auto. Byl to velice pěkný pes (na fotce uprostřed). Krytí schopný je však i jeho bratr Erwin (na fotce vlevo), u kterého se taktéž projevila vloha pro black and tan. Třetí na fotce je fenka Erinn.
Na spodní fotce můžete vidět nově přidanou fotku Jackyho z Temných nocí a v inzerci je nový inzerát (prodej pes + fena ch.s. Jakaten)
Omlouváme se za kvalitu fotek, pokud máte zájem, pošlete nám mail (btspic@seznam.cz), rádi vám mailem pošleme fotky v lepší kvalitě a rozlišení

 Z důvodu kapacity nemůžeme dávat ke psům všechny fotky, které máme, pokud ale máte zájem, napište nám (btspic@seznam.cz), který pes vás zaujal a fotky rádi pošleme

 

Stránky založeny 7.2.2009

 Na fotce Elizabet z Hradu Pajreku - štěně