Německý špic black and tan

Psi

 

Tommy z Hradu Pajreku

Tommy je velice pěkný black and tan pejsek. Bohužel nemáme více informací, než které můžete sehnat na jeho osobní kartě. Poskytnout vám můžeme pouze tyto fotky. 

Piers z Hradu Pajreku

Krásný chovný pejsek :)

Pokud o něj máte zájem, kontaktujte paní Věru Šlahůnkovou, ch.s. z Hradu Pajreku vslahunkova@gmail.com 

Zde je Piersova osobní karta

Urris

z Hradu Pajreku

Urrisova osobní karta

Chovný, krásný black and tan pejsek. Bydlí u pí. Šlahůnkové, v ch.s. "z Hradu Pajreku"

 

Athos Tyrnacanis

Athos posbíral na výstavách mnoho titulů, je z něj Slovenský Junior šampion, Slovenský šampion krásy, Klubový víťaz SR, proto je škoda, že s ním v ČR nikdo nekryl, protože jako jeden z mála psů nemá v PP mnohokrát používané psy...

ATHOS

Tyrnacanis

Athosova osobní karta

 

Athos žije na Slovensku, ale své předky má z Čech. Možná to je jedním z důvodů, proč se jím zatím u nás nekrylo. Je to veliká škoda, protože i když jeho znaky nejsou zas až tak výrazné, jeho potomci mohou mít krásné znaky.

Majitelkou Athose je Dagmar Hanusková a bydlí v Trnavě. Kontakt na ni je +421907196121. Paní Hanusková má ch.s. Tyrnacanis

 

Tommy pochází z chovatelské stanice Bohemia Kim-wen a bydlí v chovatelské stanici "z Hradu Pajreku" . Více informací naleznete v genealogu.

Johny z Temných nocí je nádherný pes, který byl exportován do Finska do ch.s. Tempore Tirhan. Získal ocenění CAC. Pokud chcete navštivte jejich stránky nebo jeho osobní kartu, kde naleznete jeho PP a všechny další informace.

 

 

 

Baccarat Chérie Boheme

Baccarat  Chérie Boheme je velice krásný pes, byl exportován do Finska, do chovatelské stanice Happy masters. Podívejte se na jeho stránky! 

Pokud chcete o Baccaratovi vědět další informace podívejte se na jeho osobní kartu
Christian Antar Tamas je velice pěkný pes. Má velice ojedinělý PP, protože narozdíl od ostatních black and tanů v Čechách má on, zatím jako jediný, black and tany v PP i v druhé generaci (resp. do třetí generace nejsou jiné barvy než black and tan).

I když by Christiánek určitě dával velice pěkné bt potomky (on má poměrně skryté znaky, to neznamená, že by to jeho potomci měli stejně), tak se v chovu nevyužije.

Nesestouplo mu varle, takže je nechovný a je kastrovaný.

Kontakt na majitelku a vše ostatní na Christianově osobní kartě

Hansel Antar Tamas byl exportován do chovatelské stanice Tempore and Tirhan (Finsko), Je NECHOVNÝ.

Navštivte Hanselovu osobní kartu, kde jsou o něm veškeré dostupné informace !

Bohužel o Settovi nemáme žádné bližší informace. Pokud chcete vědět něco víc, navštivte genealog.

1  
2