Německý špic black and tan

Feny

CRISTINA u Šťastné sedmy

Cristina, neboli Týnka je jednou z možných záchran chovu black and tanů u nás. Její majitelka, Veronika Knill Fejglová, již nyní velice pečlivě vybírá pro Týnku krycího psa, takže se můžeme těšit na krásná štěňátka.

Přitom Týnka vůbec nemusela být papírové štěňátko ! Majitelé ch.s. u Šťastné sedmy Týnku prodávali jako bez PP, protože nevyplnili nezbytné papírování. Bylo jediné štěstí, že jsem Týnku jednou náhodou našla v inzerci a paní Knill Fejglová, kterou Týnka velice zaujala, se snažila o vydání PP k této fence. S pomocí špicích přátel se to nakonec podařilo, no řekněte sami, nestálo to za to ? :)

A co o Týnce říká její majitelka ?

Cristinka je úžasná holka, která nezkazí žádnou srandu. Je velmi chytrá a učenlivá, velmi dobře poslouchá, baví jí agility a miluje aportování všeho druhu. Aportek dokáže hledat třeba půl hodiny bez přestání a nikdy nepřinese jiný, než ten, který má. Když vidí, že se někde něco děje, musí u toho být. V půl roce skočila na vánoce do ledové řeky, protože tam byly kachničky. Na zahradě se nejvíce vylítá s belgickým ovčákem Čertem, se kterým se dokáže donekonečna honit o klacíky. Je hodně ukecaná, zpívá, když někdo píská, ňafe, když se jí něco nezdá. K cizím je spíše nedůvěřivá a je suprový hlídač, cizích psů si moc nevšímá. Miluje děti. Zároveň je snad nejmazlivější pes co znám. Přijde k člověku, položí mu tlapky kolem krku a přimáčkne se, jak jen to jde. Jak jsem se dozvěděla, její vlastnosti mají silnou dědivost, takže pokud po ní budete chtít štěňátko, asi to nebude gaučák, i když Týnka s námi samozřejmě spí v posteli ;)
CRISTINA

u Šťastné sedmy

 Navštivte Týnčinu osobní stránku !


Týnku jsem viděla na vlastní oči, je to aktivní špic se srdíčkem na dlani. Má krásnou srst s bohatou podsadou a již 2x se stala Vítězem třídy !

Týnku si můžete prohlédnou na stránkách www.psi.mysteria.cz a pokud byste měli zájem o štěňátko na podzim roku 2009 po Týnce, zamluvte si ho včas !

Cristine jako štěňátkoŽádné komentáře